Regeneracja nad morzem – zadbaj o swój organizm

SPA i Wellnes – te słowa są już znane niemal wszystkim i kojarzą się z odmową biologiczną oraz dobrym samopoczuciem. Natomiast dobrego samopoczucia nie doświadczymy bez dobrej kondycji. Dlatego ambicją większości właścicieli współczesnej bazy hotelowej i jest zapewnienie przynajmniej minimum tego rodzaju usług. Pamiętajmy też, że zapewnieniu dobrego samopoczucia wpływa odpowiedni design wraz z otoczeniem zabudowy. A czy może być coś bardziej zachęcającego od spa umiejscowionego blisko morza.

Pobierowo – dobry przykład

Najlepiej, kiedy takie spa blisko morza daje możliwość wyboru pomiędzy zapewnieniem spokoju wraz z zaciszem i jednocześnie stwarza warunki do przebywania w towarzystwie większej grupy osób. I właśnie jednym z takich miejsc może być Pobierowo – licząca nieco ponad tysiąc mieszkańców, nadmorska wieś, ale dysponująca okazałą i nowoczesną bazą turystyczną, w tym również noclegową.

Najnowocześniejsze ośrodki pobudowane w tym miejscu dysponują zarówno pokojami hotelowymi, jak i apartamentami. Przykładem może być kompleks „Baltic Palace” połączenie spa i centrum konferencyjnego o świetnej i pomysłowej bryle architektonicznej. Jest to jednocześnie przykład połączenia intymności i widokowego oddechu. To zapewniają między innymi panoramiczne okna wraz z wygodnym, przytulnym wyposażeniem. Oczywiście każdy pokój jest z łazienką i niezbędnymi urządzeniami, choćby suszarką do włosów.

Na pogodę i niepogodę

Jednak to nie tylko noclegi i zapewnienie komfortu dorosłym. Ośrodek nie zapomina o najmłodszych. Oczywiście części z nich pod okiem opiekuna może skorzystać z tutejszego basenu, część po prostu z brodziku, zwłaszcza kiedy nie dopisuje aura. Ciekawym sposobem spędzania czasu przy niepogodzie jest, znajdująca się wewnątrz budynku, „słoneczna łąka” z leżankami. Renomowana firma kosmetyczna zapewnia specjalistyczne zabiegi. Samopoczucie może poprawić wanna z hydromasażem.

Mimo to, trudno jest myśleć o zabiegach, kiedy jesteśmy głodni. Niemała część z nas jadąc nad morskie wybrzeże myśli o daniach z ryb. I tu sprawdzają się autorskie pomysły w restauracjach hotelowych Pobierowa. Jednak tutejsi kucharze z powodzeniem zaspokoją zwolenników dań mięsnych lub warzywnych. Dodajmy do tego niepowtarzalny klimat restauracji, gdzie projektantowi udało się połączyć intymność z możliwością szerszego spojrzenia na otoczenie.

Cóż zatem więcej trzeba by zapewnić dobre samopoczucie nie tylko typowym wczasowiczom lub turystom, ale także uczestnikom konferencji lub warsztatów.

Zapraszamy do https://baltic-palace.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *