Parkuj taniej – Parking CEDET Warszawa Śródmieście

Być może za każdym razem, gdy wjeżdżasz samochodem do centrum stolicy zastanawiasz się, czy będziesz miał gdzie go zaparkować. Nie musisz się o to martwić – parking podziemny CEDET zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo.

Parking w stolicy nie musi być drogi

Warszawskie Śródmieście to liczne muzea, kina, teatry. Ze względu na swoją długą i burzliwą historię, miasto naszpikowane jest zabytkami oraz ciekawą architekturą. To wszystko sprawia, że jest ono celem podróży wielu turystów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Jeżeli przyjechałeś do stolicy samochodem, z pewnością zainteresuje Cię wygodny i tani parking – Warszawa zaprasza na podziemny parking pod domem biurowo-handlowym CEDET. Zostawiając auto na parkingu CEDET, od poniedziałku do piątku zapłacisz za godzinę 6 zł, natomiast w soboty i niedziele jedynie 4 zł.

Ze względu na niski koszt paliwa LPG, napędzane nim pojazdy są w Polsce bardzo popularne. Często jednak nie mogą korzystać z parkingów podziemnych, ze względu na brak odpowiedniej wentylacji. Jeśli Twoje auto zasilane jest tym właśnie paliwem, ucieszy Cię informacja, że będziesz mógł zostawić je na parkingu pod CEDET.

Z CEDET-u wszędzie blisko

Zabytkowy budynek CEDET zlokalizowany jest w otoczeniu licznych innych zabytków, hoteli i budynków rządowych, dlatego  gdy decydujesz się na znajdujący się w jego podziemiach parking, Warszawa staje przed Tobą otworem. Z tego miejsca do wielu atrakcyjnych punktów stolicy, jak Pałac Kultury i Nauki czy Muzeum Narodowe dotrzesz piechotą w zaledwie kilka do kilkunastu minut.

Jeżeli pracujesz lub mieszkasz w okolicy Parkingu CEDET przy ul. Kruczej 50 i nie masz dostępu do innych miejsc postojowych, korzystnym może okazać się zakup abonamentu parkingowego Interparking.

Parking Warszawa CEDET – jak korzystać?

Podziemny parking CEDET czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Aby wjechać na parking, musisz pobrać z kolumny wjazdowej jednorazowy bilet, a jeśli wykupiłeś abonament, skorzystać z karty dostępowej.

Opłaty za parkowanie dokonasz przed wyjazdem z parkingu, po zeskanowaniu biletu w kasie automatycznej zlokalizowanej na poziomie -2. Płatności dokonać możesz kartą lub gotówką, po czym będziesz miał jeszcze 15 minut by opuścić parking Warszawa CEDET.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *