Parkuj taniej – Parking CEDET Warszawa Śródmieście

Być może za każdym razem, gdy wjeżdżasz samochodem do centrum stolicy zastanawiasz się, czy będziesz miał gdzie go zaparkować. Nie musisz się o to martwić – parking podziemny CEDET zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo.

Parking w stolicy nie musi być drogi

Warszawskie Śródmieście to liczne muzea, kina, teatry. Ze względu na swoją długą i burzliwą historię, miasto naszpikowane jest zabytkami oraz ciekawą architekturą. To wszystko sprawia, że jest ono celem podróży wielu turystów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Jeżeli przyjechałeś do stolicy samochodem, z pewnością zainteresuje Cię wygodny i tani parking – Warszawa zaprasza na podziemny parking pod domem biurowo-handlowym CEDET. Zostawiając auto na parkingu CEDET, od poniedziałku do piątku zapłacisz za godzinę 6 zł, natomiast w soboty i niedziele jedynie 4 zł.

Ze względu na niski koszt paliwa LPG, napędzane nim pojazdy są w Polsce bardzo popularne. Często jednak nie mogą korzystać z parkingów podziemnych, ze względu na brak odpowiedniej wentylacji. Jeśli Twoje auto zasilane jest tym właśnie paliwem, ucieszy Cię informacja, że będziesz mógł zostawić je na parkingu pod CEDET.

Z CEDET-u wszędzie blisko

Zabytkowy budynek CEDET zlokalizowany jest w otoczeniu licznych innych zabytków, hoteli i budynków rządowych, dlatego  gdy decydujesz się na znajdujący się w jego podziemiach parking, Warszawa staje przed Tobą otworem. Z tego miejsca do wielu atrakcyjnych punktów stolicy, jak Pałac Kultury i Nauki czy Muzeum Narodowe dotrzesz piechotą w zaledwie kilka do kilkunastu minut.

Jeżeli pracujesz lub mieszkasz w okolicy Parkingu CEDET przy ul. Kruczej 50 i nie masz dostępu do innych miejsc postojowych, korzystnym może okazać się zakup abonamentu parkingowego Interparking.

Parking Warszawa CEDET – jak korzystać?

Podziemny parking CEDET czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Aby wjechać na parking, musisz pobrać z kolumny wjazdowej jednorazowy bilet, a jeśli wykupiłeś abonament, skorzystać z karty dostępowej.

Opłaty za parkowanie dokonasz przed wyjazdem z parkingu, po zeskanowaniu biletu w kasie automatycznej zlokalizowanej na poziomie -2. Płatności dokonać możesz kartą lub gotówką, po czym będziesz miał jeszcze 15 minut by opuścić parking Warszawa CEDET.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *