Hotelowe Last Minute: Twoja szansa na tańszy wypoczynek

Polacy doceniają zalety ofert typu Last Minute. Poszukują ich już nie tylko w przypadku zagranicznych wycieczek, ale także i krajowych wypadów. Trend ten dostrzegli również hotelarze, zawierają więc coraz częściej opcję wykupu Last Minute w swoich ofertach. Czy warto się skusić na taki zakup? Czy Last Minute w hotelu to szansa na tańszy wypoczynek? Po odpowiedzi zapraszamy do lektury artykułu.

Czym kusi oferta Last Minute?

Jest to oferta, której najważniejszą zaletą jest atrakcyjna cena. Jako, że miejsce na wycieczce czy w hotelu sprzedawane jest w ostatniej chwili (zwykle na następny lub nawet na jeszcze ten sam dzień), to kupujący mają niewiele czasu na wzięcie urlopu czy reorganizację swej codziennej rutyny.

„Możliwość oszczędzenia na takim nieplanowanym wyjeździe kilkunastu-kilkudziesięciu procent normalnej ceny pobytu jest dobrą zachętą do podjęcia decyzji, stąd rosnące zainteresowanie ofertami Last Minute – informuje nas ekspert z położonego w centrum Gdańska hotelu AmberPoza intratną ceną zakupu oferta jest pełnowartościowa, identyczna z dotychczasowo sprzedawanymi pobytami, zaś znaczna obniżka rekompensuje niedogodności szybkiego wyjazdu” – dodaje ekspert.

Trzeba się jednak liczyć z faktem, że liczba miejsc jest ograniczona i wyjazd zorganizowanej, większej grupy może się w ofercie Last Minute nie udać. Z tej przyczyny po tę propozycję sięgają chętniej single lub pary.

Last Minute: propozycje hoteli

Dlaczego warto śledzić hotelowe strony internetowe w poszukiwaniu tańszych pobytów? Dlatego, że usługi noclegowe to od dawna już nie jedyna oferta tego typu placówek. Coraz więcej obiektów poszerza zakres świadczonych usług o różnego typu atrakcje uprzyjemniające pobyt w swoich progach, co zgodne jest z zapotrzebowaniem i wymaganiami coraz bardziej świadomych gości. Sprzedawane w postaci pakietów ofertowych Last Minute zawierać może gratisowy dostęp do hotelowej infrastruktury, jak basen, sauna, siłownia, SPA, boiska sportowe, ponadto możliwość skorzystania ze sprzętu sportowo-rekreacyjnego, zniżki na oferowane zabiegi relaksacyjne, wycieczki czy udział w imprezach integracyjnych. Ostateczny kształt oferty (jak i cena zakupu) zależeć będzie oczywiście od możliwości danej placówki, warto jest więc szukać propozycji odpowiadającej naszym potrzebom. Co robić zatem, jeśli najdzie nas kiedyś chandra, której jedynym lekarstwem będzie na przykład łagodne muśnięcie morskiej bryzy na policzku i smak soli na ustach? Poszukać najlepszej dostępnej na rynku oferty Last Minute, szybko się spakować i uciec od miejskiego zgiełku nad morze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *