Wyjazd na narty z biurem podróży, czyli jak pozbyć się problemów z dojazdem w niezwykłe miejsca?

Zorganizowanie sobie wakacji z biurem podróży to naprawdę wygodna opcja, dzięki której odpada nam sporo problemów bezpośrednio związanych z komunikacją i obawą o dobrą pogodę podczas podróży.

Narty autokarem – wygodnie i szybko

Na narty w oddalone o kilkaset kilometrów Alpy czy słowackie Tatry warto wybrać się po pierwsze z biurem podróży, a po drugie autokarem. Dlaczego warto wybrać narty autokarem zamiast swoim środkiem transportu:

  • Bezpieczeństwo przejazdu – nawet jeśli okaże się, że po drodze warunki uniemożliwiają dalszą podróż, biuro podróży załatwi formalności związane z noclegiem po drodze i nie pozwoli nam marznąć.
  • Komfort podróży – właściwie każdy członek naszej rodziny może już podczas przemieszczania się do docelowej destynacji odpoczywać.
  • Bez nerwów odnośnie warunków drogowych – nie musimy się przejmować czy nasze łańcuchy dadzą radę czy mamy odpowiednie łopaty, gdybyśmy przypadkowo wpadli w zaspę i czy na pewno w dniu wymeldowania z hotelu warunki na drogach będą na tyle dobre, że będziemy mogli od razu wrócić .

Samo przygotowanie samochodu do podróży już może stanowić wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy samochód z napędem na tył. Do tego przegląd i przygotowanie asortymentu niezbędnego w podróży (łańcuchy, łopaty, apteczka) – to wszystko sprawia, że narty autokarem to pomysł znacznie lepszy niż paskowanie się do własnego samochodu i podróż, która będzie trwała kilka godzin. Dodatkowo, warto mieć na uwadze aspekt finansowy, czyli eksploatację samochodu, ewentualne zniszczenia czy ceny paliw w poszczególnych krajach przez które będziemy przejeżdżać. Nie wszędzie bowiem są autostrady, a ceny paliw w mało dostępnych górskich miejscowościach mogę niejednokrotnie przyprawić o zawrót głowy. Warto sobie przeprowadzić taką kalkulację i zobaczyć czarno na białym, że koszty zorganizowania wyjazdu samodzielnie przewyższają znacznie opcję narty autokarem.

Oferta biur podróży na narty autokarem

Zimowe ferie to już nie tylko wyjazdy na narty, coraz częściej biura podróży tak organizują swoje oferty, by na zimowe wakacje z chęcią wybrały się również te osoby, które na nartach nie jeżdżą. Są więc specjalne oferty dla rodzin, w których jedna z osób jest niepełnosprawna. Wówczas biuro podróży wybiera ośrodki, w których osoba o kulach czy na wózku będzie miała swobodny dostęp do wszystkich części hotelu, a i na stok będzie mogła wyjechać, korzystając z oferty przejażdżki na skuteczne śnieżnym. narty autokarem z biurem podróży to także możliwość wyjazdu do miejsc, gdzie poza stokami wielką atrakcją są też baseny – takie opcje szczególnie często wybierają osoby z dziećmi, które na miejscy jednego dnia mogą korzystać z lekcji jazdy na nartach, a następnego z możliwości podszlifowania swoich umiejętności pływackich. Wszystko to oczywiście pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry, specjalizującej się w nauce dla dzieci.

W ofertach biur podróży są też wyjazdy, w ramach których można korzystać z nauki tańca czy uczestniczyć w rozmaitych warsztatach tematycznych. Wszystko po to, by urozmaicić wyjazd wszystkim tym, którzy na narty wolą popatrzeć niż na nich pojeździć. Dzięki tak szerokim ofertom, które poznamy i opłacimy razem w pakietem pobytowym, oszczędzimy i zapewnimy sobie ciekawy i różnorodny wyjazd.

Więcej znajdziesz na https://www.primoris.pl/narty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *