Rozrywki hotelowe dla młodszych i starszych

Hotele starają się maksymalnie umilić pobyt gości w hotelu. Przygotowują dla nich liczne rozrywki, aby jak najlepiej wspominali wypoczynek w obiekcie. Proponują rozrywki nie tylko dla najmłodszych, ale również dla starszych gości. Na co mogą liczyć dzieci, a jakie atrakcje są dostępne wyłącznie dla dorosłych? Sprawdzamy, czym kuszą nas hotele i jakie oferują atrakcje bez względu na porę roku.

Pokój zabaw dla najmłodszych

Najmłodsi gości hotelu mogą wspaniale spędzać czas w specjalnie przygotowanych pokojach zabaw. Znajdą w nich książeczki, malowanki, kredki, samochodziki, lalki, klocki i wiele innych zabawek, które umilą czas nie tylko wtedy, kiedy na dworze będzie padać deszcz. Milusińscy mogą bawić się w nich o każdej porze dnia, pozwalając rodzicom napić się kawy lub odpocząć po całym dniu zwiedzania.

Taki pokój zabaw mieści się w hotelu Borowy Dwór. Jest doskonale usytuowany – tuż obok SPA i kręgielni. Dzięki temu rodzice również mogą świetnie się bawić, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich pociech.

Hotelowe SPA

Wspomniane SPA jest świetną rozrywką dla starszych gości hotelu. Lubimy zadbać o swoje ciało, zwłaszcza na wakacjach, kiedy mamy nieco więcej wolnego czasu i łatwiej jest nam oddać się relaksowi. W SPA możemy korzystać z:

  • sauny fińskiej,
  • sauny infrared,
  • łaźni parowej,
  • jacuzzi,
  • beczki z lodowatą wodą dla poprawienia krążenia i witalności.

Znajdziemy tam również wygodne leżaki, na których możemy odprężyć się i odpocząć.

Rodzinna zabawa w kręgielni

Na twarzy młodszych i starszych gości pojawi się uśmiech, jeżeli w hotelu znajduje się kręgielnia. To niezwykle lubiana rozrywka hotelowa, która gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny. Tym bardziej, że można z niej korzystać, kiedy pogoda spłata figla i musimy zmienić plany. Jednak na pewno nie będziemy z tego powodu zasmuceni! Rodzinne rozgrywki zapewniają moc śmiechu i radości.

Rabaty na okoliczne atrakcje

Ponadto wiele hoteli oferuje swoim gościom korzystne rabaty na znajdujące się nieopodal obiektu atrakcje. Mogą to być np. promocje na termy albo na wyciągi stacji narciarskiej. Takie obniżki pozwalają w wyjątkowy i niedrogi sposób spędzić czas z najbliższymi. Nie przegapmy takiej okazji, zwłaszcza że urlop szybko się kończy i do następnego czekamy zwykle cały kolejny rok. Cieszmy się wypoczynkiem i nie żałujmy sobie atrakcji, aby nie zmarnować wolnych dni i w pełni je wykorzystać! Tak naładujemy akumulatory i będziemy mieć siłę do stawiania czoła wyzwaniom, które nas czekają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *