Stylowe podróżowanie

Idealnie dobrany bagaż podręczny to dla wielu osób wyznacznik udanych podróży. Nie ma tu znaczenia jego wielkość i waga, a dobranie odpowiedniego koloru walizki kabinowej i materiału, z jakiego jest wykona. Stylowe podróżowanie jest w końcu bardzo modne, nie dziwi więc fakt, że na rynku znajdziemy wiele firm, które oferują nam stylowe walizki do samolotu.

Zgodnie z trendami

Aktualnie w trendach bagażu podręcznego są kolorowe walizki, wykonanych z dobrych materiałów, które oprócz tego, że są piękne, kolorowe lub ozdobione innymi urozmaiceniami, to jeszcze są trwałe i lekkie. Dlaczego trwałość i lekkość mają tak duże znaczenie w bagażu podręcznym? Walizki kabinowe, te dobrej jakości, zwykle nie należą do najtańszych. Decydując się więc na zakup nowego egzemplarza, zależy nam na tym, aby dany model posłużył nam przez długi czas. Jeżeli chodzi o lekkość, to nie ma sensu kupować walizki, która nawet pusta, będzie sporo ważyć. Tu bowiem należy mieć na uwadze fakt, że walizki do samolotu muszą spełniać bardzo restrykcyjne wymagania co do wagi. Im cięższa walizka, tym mniej rzeczy możemy do niej spakować, a to raczej nie ucieszy podróżników. Warto zamówić walizkę w renomowanym sklepie z towarami o wysokiej wytrzymałości i stylowym wyglądzie https://evertourist.com/walizki-kabinowe Kolejną ważną rzeczą jest to, by walizki kabinowe same w sobie były praktyczne. Wszelkiego rodzaju rozwiązania typu wewnętrzne pasy, przegródki i siatki są świetnym rozwiązaniem, które znacząco ułatwiają nam proces pakowania się, dlatego też warto zawracać na to uwagę podczas zakupów nowej walizki.

Bagaż podręczny – postaw na kolor

Niektóre osoby wybierają bardzo kolorowe, rzucające się w oczy walizki. U części osób wynika to po prostu z takiego, a nie innego gustu, a u innych z kolei ma to czysto praktyczne przełożenie. Otóż wybierając kolorową walizkę, która np. zamiast do bagażu podręcznego powędruje do luku bagażowego, jest nam ja dużo łatwiej znaleźć na tzw. karuzeli z walizkami (karuzela to linia/miejsce, gdzie pojawiają się walizki rozpakowywane z danego samolotu). W przypadku, kiedy nasza walizka będzie krążyć na karuzeli, jest też mniejsze prawdopodobieństwo pomylenia jej z bagażem np. innych osób. To ma szczególne znaczenie, kiedy podróżujemy bardzo dużymi samolotami, gdzie na pokładzie zamiast standardowych 150 osób, jest np. 300. Tak więc kolor to nie tylko moda, ale też praktyczne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *